Welkom bij huisartsenpraktijk de Brink. 
U vindt hier alle informatie over onze praktijk: wie is wie, onze openingstijden, onze bereikbaarheid, veel gestelde vragen en ander gezondheidsnieuws.

APP MedGemak
Via de app MedGemak of Mijngezondheid.net kunt u online veel zaken regelen.  Klik op de afbeelding voor meer informatie.

 

 

 

 

Terug naar overzicht

Tijdelijk geen hart- en vaatrisico spreekuur

In verband met personele wijzigingen zijn onze praktijkondersteuners somatiek de komende periode onderbezet.
Dit betekend dat de jaarlijkse cvrm controles voorlopig niet ingepland worden. U zult hiervoor dus ook geen oproep krijgen.

Krijgt u normaal in maanden april t/m september een oproep?
Dan verzoeken wij u vriendelijk om nu niet naar de praktijk te bellen hiervoor maar dit uit te stellen tot en met september.

Wij hopen snel weer op volle sterkte te zijn en de spreekuren en controles te hervatten zoals u van ons gewend bent.
Heeft u aanvullende vragen? Neem dan telefonisch contact op met de assistente.

Bedankt voor uw begrip!

Publicatiedatum: 15-04-2026