Welkom bij huisartsenpraktijk de Brink. 
U vindt hier alle informatie over onze praktijk: wie is wie, onze openingstijden, onze bereikbaarheid, veel gestelde vragen en ander gezondheidsnieuws.

Praktijkfolder downloaden

APP MedGemak
Via de app MedGemak of Mijngezondheid.net kunt u online veel zaken regelen.  Klik op de afbeelding voor meer informatie.

Telefonische bereikbaarheid

Vanaf 14-7-2025 is de praktijk tussen 16:30 en 17:00 uur alleen bereikbaar voor spoed vragen, vragen welke niet tot de volgende werkdag kunnen wachten.
Van 8 tot en met 10 uur kunt u bellen voor het maken van afspraken op het spreekuur en een visite aanvragen.
Van 14:00 tot en met 16:30 uur kunt u bellen voor uitslagen
Wij verzoeken u vriendelijk gebruik te maken van de terugbel planner.

 

  GRIEPVACCINATIES

Binnenkort worden weer de griepspuiten gegeven, als u hiervoor in aanmerking komt, kunt u binnenkort de uitnodiging verwachten. Dit geldt niet alleen voor de griepvaccinaties, maar ook voor de pneumococcenvaccinaties.

Prikdatum:  Woensdag 8 oktober tussen 18:00 uur en 20:00 uur,

locatie:          Huisartsenpraktijk de Brink

wij verzoeken u op de ingedeelde tijd te komen op de praktijk. Zou u de brief mee willen nemen?

Voor de pneumococcenvaccinaties is er een bepaalde doelgroep opgeroepen, dat betekent dat niet iedereen die een griepprik uitnodiging ontvangt automatisch ook een pneumococcenvaccinatie ontvangt.

Als u graag de coronaprik wil krijgen, kunt u hiervoor contact opnemen met de GGD, dit gaat niet via de huisartsenpraktijken.

 

 

 

Terug naar overzicht

Theatrale avond over alcohol en blowen

BIJ WIE IS DAT FEESTJE PRECIES?
Een theatrale ouderavond over alcohol en blowen.

DONDERDAG 10 FEBRUARI 20:00 tot 21:20 uur (digitale inloop 19:45 uur)

Livestream via oldebroek.nl/onlineouderavond

-Hoe praat je open met je kind over alcohol en blowen?
-Hoe maak je hier afspraken over en stel je grenzen?
-Wat kan je doen als je kind altijd te laat thuis is?
-Hoe ga je om met een kind dat alcohol wil drinken?

Door theatercollectief De Nieuwe Lichting, met herkenbare situaties over alcohol en blowen. De voorstelling laat valkuilen zien die leiden tot misverstanden of zelfs conflicten, geeft inzicht in je rol als opvoeder en laat je meedenken, meepraten en meelachen!

Een interactieve theatervoorstelling over alcohol en blowen, van een deskundige van Tactus Verslavingszorg. Stel al je vragen en krijg handige tips, feiten en cijfers. Heldere informatie. Meld je nu aan!

Scan de QR code of ga naar www.oldebroek.nl/ouderavond
(aanmelden is niet verplicht)

Publicatiedatum: 27-01-2022